Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar - beiratkozás

Tisztelt Elsőéves Hallgató!

Gratulálunk a felvételi eredményéhez és sikerekben gazdag féléveket kívánunk!

Kérjük, az alábbi tájékoztatókat figyelmesen olvassa el, mert a beiratkozáshoz szükséges információkat tartalmazzák!

Hallgatói jogviszony létesítésével kapcsolatos tájékoztató

Beiratkozási időpontok

Kérjük, hogy az alábbi nyilatkozatokat (Eskütétel, Adatkezelési megbízás, Munka- és Tűzvédelmi) aláírással ellátva a beiratkozáskor adja le az ügyintézőjének:

NYILATKOZAT

Amennyiben Ön ÁLLAMI ÖSZTÖNDÍJAS képzésre nyert felvételt, kérjük, hogy a Beiratkozási lapot 2 példányban kitöltve, aláírással ellátva a beiratkozásra hozza magával.

Amennyiben Ön ÖNKÖLTSÉGES képzésre nyert felvételt, kérjük, hogy a Beiratkozási lapot, valamint a Képzési szerződést 2 példányban kitöltve, aláírással ellátva a beiratkozásra hozza magával.

Kérdésével forduljon bizalommal a Kar tanulmányi ügyintézőjéhez. (vitinger.nikoletta@sze.hu)

Tanulmányi Osztály

Mobil: 70/646-3108