Nyitott Kapuk 2017 - Programok

ELŐADÁSOK

Előadás címe Helyszín Időpont Előadó
TÁJÉKOZTATÓ A FELSŐOKTATÁSI FELVÉTELI ELJÁRÁSRÓL ÉS A FELVÉTELI RENDSZERRŐL D1 terem 9:00-10:00 Dr. Kovács Zsolt, főigazgató
AUDI HUNGARIA JÁRMŰMÉRNÖKI KAR ELŐADÁSAI
MIT MI MOZGAT? KIT MI MOZGAT? – A JÁRMŰ- MÉRNÖK  MSC  BEMUTATÁSA Mobilis konferenciaterem 10:00-10:20 Dr. Tóth-Nagy Csaba
LOGISZTIKAI MÉRNÖK BSC ÉS MSC KÉPZÉS BEMUTATÁSA A1 terem 10:00-11:00 Dr. Németh Péter
MŰSZAKI MENEDZSER BSC ÉS MSC KÉPZÉS BEMUTATÁSA A1 terem 11:00-12:00 Dr. Nagy Zoltán
EGY MÉRNÖK SZEREPE A KÖRNYEZETVÉDELEMBEN B2 terem 10:30-11:00 Dr. habil Zseni  Anikó
AUTÓVAL A JÁRMŰMÉRNÖKKÉ VÁLÁS ÚTJÁN C1 terem 10:30-11:00 Dr. habil Lakatos István PhD, Szauter Ferenc
APÁCZAI CSERE JÁNOS KAR ELŐADÁSAI
KEZDJÜK EGYÜTT A 240. TANÉVET AZ APÁCZAI KARON! ÁLTALÁNOS TÁJÉKOZTATÓ A KARRÓL ÉS KÉPZÉSEIRŐL F terem 10:00-11:00 Dr. Halbritter András Albert
KÉRDÉSEK-VÁLASZOK A SZAKOKRÓL F terem 11:00-12:00 Dr. Halbritter András Albert és a szakfelelősök
DEÁK FERENC ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNYI KAR ELŐADÁSAI 
TÁJÉKOZTATÓ A DEÁK FERENC ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNYI  KAR SZAKJAIRÓL J1 terem (Gyülekező: 9:50-kor a kar standjánál) 10:00-10:45 Dr. Ferencz Jácint PhD, Dr. Karácsony Gergely PhD, Dr. Szegedi András PhD
EGÉSZSÉG- ÉS SPORTTUDOMÁNYI KAR ELŐADÁSAI
AZ EGYETEM LEGÚJABB KARÁNAK BEMUTATÁSA: AZ EGÉSZSÉG- ÉS SPORTTUDOMÁNYI KAR B1 terem  10:00-11:00 Kovácsné Dr. Tóth Ágnes, Tóth Lilla, Lada Dominika, prof. Dr. Ihász Ferenc, Dr. habil Bánhidi Miklós
ÉPÍTÉSZ-, ÉPÍTŐ- ÉS KÖZLEKEDÉSMÉRNÖKI KAR ELŐADÁSAI
ÉPÍTÉSZMÉRNÖK KÉPZÉS – ÉPÍTÉSZ MŰTEREMHÁZ Építész Műteremház 10:00-11:30 Bodrossy Attila DLA, Czigány Tamás DLA
ÉPÍTÉSZMÉRNÖK KÉPZÉS – ÉPÍTÉSZ MŰTEREMHÁZ Építész Műteremház 12:00-13:30 Bodrossy Attila DLA, Czigány Tamás DLA
KÖZLEKEDÉSMÉRNÖKI SZAK SZAKTÁJÉKOZTATÓ B1 terem 11:00-12:00 Dr. Horváth Balázs
ÉPÍTŐMÉRNÖK SZAKTÁJÉKOZTATÓ G terem 10:00-11:00 Dr. Makó Emese, Dr. Papp Ferenc
SZOFTVEREK ALKALMAZÁSA AZ ÉPÍTŐMÉRNÖKI GYAKORLATBAN G terem 11:00-11:30 Dr. Papp Ferenc, Cserpes Imre, Wolf Ákos
GÉPÉSZMÉRNÖKI, INFORMATIKAI ÉS VILLAMOSMÉRNÖKI KAR ELŐADÁSAI 
TÁJÉKOZTATÓ A GÉPÉSZMÉRNÖKI SZAKRÓL A2 terem 10:00-11:00 Dr. Jósvai János
AZ OSZTATLAN MÉRNÖKTANÁR SZAK ELŐNYEI A2 terem 11:00-12:00 Dr. Vásárhelyi Zsuzsanna
MECHATRONIKA A HÉTKÖZNAPOKBAN B3 terem 10:00-11:00 Dr. Horváth Péter
MÉRNÖKINFORMATIKUS SZAK BEMUTATÁSA D1 terem 10:00-11:00 Dr. Galli Richárd
GAZDASÁGINFORMATIKUS SZAK BEMUTATÁSA D1 terem 11:00-12:00 Dr. Erdős Ferenc
TÁJÉKOZTATÓ A SZE VILLAMOSMÉRNÖK KÉPZÉSRŐL C1 terem 11:00-12:00 Dr. Kuczmann Miklós, Dr. Borbély Gá- bor, Dr. Ballagi Áron
KAUTZ GYULA GAZDASÁGTUDOMÁNYI KAR ELŐADÁSAI
GAZDÁLKODÁSI ÉS MENEDZSMENT SZAKTÁJÉKOZTATÓ E terem 10:00-10:30 Dr. Kovács Gábor
KERESKEDELEM ÉS MARKETING SZAKTÁJÉKOZTATÓ E terem 10:30-11:00 Dr. Dernóczy-Polyák Adrienn
TURIZMUS-VENDÉGLÁTÁS SZAKTÁJÉKOZTATÓ E terem 11:00-11:30 Dr. Happ Éva
OKTATÁSON KÍVÜLI TEVÉKENYSÉGEK (TDK, SZAKKOLLÉGIUM) E terem 11:30-12:00 Dr. Reisinger Adrienn
MEZŐGAZDASÁG- ÉS ÉLELMISZERTUDOMÁNYI KAR ELŐADÁSA 
TÁJÉKOZTATÓ A MEZŐGAZDASÁG- ÉS ÉLELMISZERTUDOMÁNYI KAR KÉPZÉSEIRŐL B1 terem 13:00-13:30 Dr. Kovács Attila
TOVÁBBI ELŐADÁSOK
DIÁKHITEL –  LEHETŐSÉG ÉS  FELELŐSSÉG B2 terem 11:00-11:20 Márkus Attila
       

LABORLÁTOGATÁSOK

Megnevezés Időpont Helyszín
AUDI HUNGARIA JÁRMŰMÉRNÖKI KAR 
ACSI LABOR 10:00-12:00 ACSI labor - 5 fős turnusok, 10 perces váltásokkal
MOTORVIZSGÁLÓ PRÓBATEREM, TRIBOLÓGIA LABORATÓRIUM, MIKROSZKÓP LABORATÓRIUM 10:00-11:00 Belső Égésű Motorok Tanszék - 30 fős turnusok, 15 perces váltásokban
MOTORVIZSGÁLÓ PRÓBATEREM, TRIBOLÓGIA LABORATÓRIUM, MIKROSZKÓP LABORATÓRIUM 11:00-12:00 Belső Égésű Motorok Tanszék - 30 fős turnusok, 15 perces váltásokban
ANYAGVIZSGÁLÓ LABOR 10:00-12:00 L3/23 labor - 15 fős turnusok, 20 perces váltásokban
CT LABOR 10:00-12:00 L3/15 labor - 15 fős turnusok, 20 perces váltásokban
ZAJMÉRÉS 11:30, 12:00, 12:30  Jedlik híd (eső esetén: ÚT 230/2 terem) - 20 fős turnusok, 30 perces váltásokban
JÁRMŰFEJLESZTÉSI LABOR 10:00 és 11:00 L4-2/1 - 30 fős turnusok, 40 perces váltásokban
Gyülekező a kar standjánál!
ÉPÍTÉSZ-, ÉPÍTŐ- ÉS KÖZLEKEDÉSMÉRNÖKI KAR 
GEOINFORMATIKAI LABORATÓRIUM 9:00-11:00               12:00-14:00 L-4/1 labor - 15 fős turnusok, 30 perces váltásokban
KÖZLEKEDÉSSZIMULÁCIÓS SZOFTVEREK BEMUTATÁSA 12:00-13:00 ÚT 222 terem
ÚTÉPÍTÉSI LABORATÓRIUM 9:00-12:00 L-4/6 labor - 10 fős turnusok, 30 perces váltásokban
TALAJMECHANIKAI LABORATÓRIUM 11:30-11:50 Építőanyag vizsgálati és Épületfizikai Laboratórium - A laborlátogatás folyamatos, de az előadások után az résztvevőket átkísérjük a laborba
HÍD LABOR 12:00-12:20
EGÉSZSÉG- ÉS SPORTTUDOMÁNYI KAR 
DEMONS TEREM LÁTOGATÁS 11:30-12:30 Egészség- és Sporttudományi Kar- Gyülekező a könyvtár előtti buszmegállóban
GÉPÉSZMÉRNÖKI, INFORMATIKAI ÉS VILLAMOSMÉRNÖKI KAR
JÁRMŰMECHATRONIKA ÉS INTELLIGENS JÁRMŰVEK 10:00-12:30 L3-23 labor
JÁRMŰDIAGNOSZTIKA 10:00-12:31 L2-11 labor
ALKALMAZOTT MECHANIKA LABORATÓRIUM 10:30-11:00 L2/3 labor
KÉMIA LABORATÓRIUM 11:00-11:30 L1/106 labor (maximum 20 fő jelentkezhet)
KÉMIA LABORATÓRIUM 11:30-12:00 L1/106 labor (maximum 20 fő jelentkezhet)
VILLAMOSMÉRNÖKI LABORATÓRIUMOK 12:00-13:00 Laborépület és D épület 7. és 8. emelet - Gyülekező 12 órakor a villamosmérnöki szaktájékoztató előadás helyszínén.
ALKALMAZOTT MECHANIKA LABORATÓRIUM 13:00-13:30 L2/3 labor - Gyülekező a kar standjánál
       

PROGRAMOK

Helyszín Időpont Részletek
Építész-, Építő- és Közlekedésmérnöki Kar standjának programjai 8:00-14:00 • Civil3D modellezés  a  vasútépítésben  és a vízépítésben
• Úttervezés AutoCAD és Civil3D prog- rammal
• Consteel modell építése
• Modellek, acélszerkezetek, demo vide- ók Tekla
• Structure modellezés
Új-Tudástér és a Hegedüs Gyula Kollégium közötti füves terület 9:00-14:00 Állatsimogató - Készíts egy „selfit” egy állattal, töltsd fel a Facebookra (#MÉK #SZE #NyitottKapuk) és meglepünk egy ajándékkal
Egyetemi Könyvtár 10:00-11:00 Könyvtári séta - Gyülekező: 9:50-kor az Egyetemi Könyvtár standjánál.
Jogi épület 10:45-11:45 Körséta a Jogi épületben - Gyülekező a jogi előadások után a J épületben
Egyetem területe 11:00-12:00 Egyetemi körséta - Gyülekező:10:50-kor az Információs Pult előtt
Mobilis 11:00-12:00 Mobilis Interaktív Kiállítási Központ látogatása
Demonstrátori terem 11:30-12:30 Demonstrátori terem látogatása - Gyülekező: könyvtár előtti buszmegállóban
Építész Műteremház 11:30-12:30 Építész Műteremház látogatása közvetlenül az Építészmérnök tájékoztató előadást követően
Apáczai Csere János Kar 12:15-13:30 Apáczai Csere János Kar Campus látogatása.
Gyülekező: 12:00-kor az F teremnél
Egyetem területe 12:00-13:00 Egyetemi körséta - Gyülekező:10:50-kor az Információs Pult előtt
Szenátusi terem, Aula karzat 13:00-13:30 Fotópályázat díjátadás 
Egyetem területe 13:00-14:00 Egyetemi körséta - Gyülekező:10:50-kor az Információs Pult előtt
Egyetemi Könyvtár 13:00-14:00 Könyvtári séta - Gyülekező: 12:50-kor az Egyetemi Könyvtár standjánál.
Építész Műteremház 13:30-14:30 Építész Műteremház látogatása közvetlenül az Építészmérnök tájékoztató előadást követően

Kapcsolat

Kérdéseid vannak képzéseinkről?

Több információra van szükséged a felvételi eljárásról?

Várunk egyéni, személyes tájékoztató időpontjainkon:


Nyitvatartás:

Hétfő:  9:00-15:00
Kedd: 9:00-15:00 
Szerda: 9:00-15:00
Csütörtök: 9:00-15:00
Péntek: 9:00-15:00

Ha 5 főnél többen jöttök, kérjük, jelezzétek előre az itt elérhető űrlapon, hogy időpontot tudjunk egyeztetni.

Elérhetőségeink:
Személyesen: SZE-Győr, Új-Tudástér épület: Fsz. - AKIK Iroda => térkép
Telefon: 96/613-610

Email: felveteli##kukac##sze.hu

 

Kép- és videótár