Pótfelvételi tájékoztatás, konzultációs időpontok

A Széchenyi István Egyetem a pótfelvételi időtartamában konzultációkat tart Győrött és a térség több városában.

A Széchenyi István Egyetem munkatársai a pótfelvételi lehetőségeiről 2014. július 28-tól augusztus 12-ig személyes és telefonos konzultációkat tartanak. A győri egyetemen Kommunikációs és Szolgáltató Központ Felvételi Tájékoztató Pontján (Új Tudástér épület) munkanapokon 9 és 15 óra között fogadják az érdeklődőket. Augusztus 1-én, pénteken technikai okok miatt csak telefonon érhető el a tanácsadás.

Jelentkezési információk e-mailben: felveteli@sze.hukerdes@sze.hu

Pótfelvételi információs telefonok: 20/359-07-88, 20/359-73-52, 20/391-09-84, 20/392-18-47. (A mobilok a hét minden napján hívhatók. A jelentkezési információs telefonokon a Széchenyi István Egyetem hallgatói, munkatársai fogadják a hívásokat).

A pótjelentkezés hivatalos adatait az Emberi Erőforrások Minisztérium saját honlapján, az országos napilapokban és a www.felvi.hu internetes portálon teszi közzé. A Széchenyi István Egyetem pótfelvételi adatai az uni.sze.hu és a felveteli.sze.hu címen olvashatóak.