Kapcsolat

Képzésekkel, felvételi eljárással kapcsolatban:

Az E-felvételi felületén látható felvételi pontszámok még nem véglegesek, az intézményi többletpontok rögzítése folyamatban van.

Email: felveteli@sze.hu

Telefon: +36 70 646 3106 ;  +36 70 646 3108

Időpontfoglalás tanácsadásra


Szakirányú továbbképzésekkel, tanfolyamokkal kapcsolatban keresse az adott képzés leírásában található kapcsolattartót vagy a Felnőttképzési Központot!

Mesterszak ügyintézők

2024. általános felvételi eljárásban a MESTER képzésekkel foglalkozó ügyintézők elérhetőségei

Kar Szak ügyintéző neve ügyintéző telefonszáma ügyintéző e-mail címe
AK Emberi erőforrás tanácsadó Varga Krisztina  +36 (96) 516-786 varga.krisztina@sze.hu
AK Gyermekkultúra dr. Nagyné Gaál Marietta Magdolna   +36 (96) 516-743 nagyne.marietta@sze.hu
AK Kulturális mediáció Jutasi-Molnár Anita   +36 (96) 516-742  molnar.anita@sze.hu
AK Közösségi és civil tanulmányok Varga Krisztina  +36 (96) 516-786 varga.krisztina@sze.hu
AHJK Járműmérnöki (magyar, angol) - nappali,levelező Mészárosné Máté Bernadett +36 (96) 503-437 meszarosne.mate.bernadett.julia@sze.hu
AHJK Logisztikai mérnöki  Kovács-Foki Gabriella  +36 (96) 613-637 foki.gabriella@sze.hu
AHJK Műszaki menedzser Takács-Kaufer Alexandra +36 (96) 613-583 kaufer.alexandra@sze.hu
DFK Modern technológiák és kiberbiztonság joga Aratóné Szabó Renáta Rita +36 (96) 613-629 aratone.szabo.renata@sze.hu
DFK Személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatási
ESK Szülészeti-nőgyógyászati szonográfia Bognár Melinda  +36 (96) 613-584 bognar.melinda@sze.hu
ESK Egészségügyi menedzser
ÉÉKK Építész (magyar, angol) Szalayné Hegyi Lívia +36 (96) 613-651 szalayne.hegyi.livia@sze.hu
ÉÉKK Szerkezet-építőmérnöki
ÉÉKK Településmérnöki Kovács-Foki Gabriella  +36 (96) 613-637 foki.gabriella@sze.hu
ÉÉKK Infrastruktúra-építőmérnöki (magyar, angol)
GIVK Gazdaságinformatikus (magyar, angol) Kaufer Tiborné +36 (96) 503-409 kauferne@sze.hu
GIVK Programtervező informatikus (angol)
GIVK Villamosmérnöki (magyar, angol)
GIVK Gépészmérnöki (magyar, angol) Horváth Barbara +36 (96) 613-668 horvath.barbara@sze.hu 
GIVK Tanári (2 és 4 félév mérnöktanár) Bognár Melinda  +36 (96) 613-584 bognar.melinda@sze.hu
GIVK Mechatronikai mérnöki Takács-Kaufer Alexandra +36 (96) 613-583 kaufer.alexandra@sze.hu
GIVK Mérnökinformatikus (magyar, angol) Katona Friderika +36 (96) 613-636 katona.friderika@sze.hu
GK Ellátásilánc-menedzsment (magyar, angol) Huszár Noémi +36 (96) 503-422 huszar.noemi@sze.hu
GK Marketing (magyar, angol) Csizmazia Sándorné +36 (96) 613-586 csizi@sze.hu
GK Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás (magyar, angol)
GK Vezetés és szervezés Muizer Rita +36 (96) 613-587 muizer.rita@sze.hu
GK Turizmus-menedzsment (magyar, angol) Gottvald Anita +36 (96) 503-412 gottvald.anita@sze.hu
AKMK Tanári (2 és 4 félév agrárgmérnöktanár) Vitinger Nikoletta +36 (96) 566-706 vitinger.nikoletta@sze.hu
AKMK Agrárközgazdász
AKMK Állattenyésztő mérnöki
AKMK Élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnöki
AKMK Környezetgazdálkodási agrármérnöki
AKMK Mezőgazdasági biotechnológus
AKMK Mezőgazdasági vízgazdálkodási mérnöki
AKMK Növényorvosi
AKMK Regionális és környezeti gazdaságtan (magyar, angol)
AKMK Vidékfejlesztési agrármérnöki

MUK
Klasszikus hangszerművész Takácsné Struhár Mónika +36 (96) 613-650 struhar@sze.hu
Karmester (fúvós zenekari karnagy)
Tanári [zeneművésztanár)
Tanári [zenetanár]
Építőművész  Ágota Bernadett + 36 (30) 612 43 97 agota.bernadett@sze.hu
Formatervező művész (magyar, angol)
Tervezőgrafika