Képzésekkel, felvételi eljárással kapcsolatban:

Email: felveteli@sze.hu

Telefon: +36 70 646 3106 ;  +36 70 646 3108

Időpontfoglalás tanácsadásra

Szakirányú továbbképzésekkel, tanfolyamokkal kapcsolatban keresse az adott képzés leírásában található kapcsolattartót vagy a Felnőttképzési Központot!

AUDI - RÖVID ISMERTETŐ A CÉGRŐL

Az Audi Hungaria győri motorgyárának alapítása óta tevékenységünk mára kibővült, a prés- és karosszériaüzem, lakkozó üzem és egy járműszerelde működése által váltunk 2013-ban a teljes gyártási folyamatot lefedő járműgyárrá.

Az Audi Hungaria fő működési területei: Motorgyártás l Járműgyártás l  Műszaki fejlesztés l  Minőségbiztosítás l Szerszámgyár l Információmenedzsment

Az Audi Hungaria a Széchenyi István Egyetemmel szorosan együttműködve alakította ki a duális felsőfokú képzést.

A nemzetközi környezetben elsajátítható korszerű szakmai ismeretek, valamint rendszeres teljesítményértékelés mellett a vállalatnál tanulmányaid ideje alatt tapasztalt mentor segíti munkádat, illetve a teljes képzési időre vonatkozóan elvégzett munkádért ösztöndíjban részesülsz.

Részletes cégismertetőnket megtalálod IDE kattintva!

Bővebb információ: www.audi.hu/dualis