AUDI - RÖVID ISMERTETŐ A CÉGRŐL

Az Audi Hungaria győri motorgyárának alapítása óta tevékenységünk mára kibővült, a prés- és karosszériaüzem, lakkozó üzem és egy járműszerelde működése által váltunk 2013-ban a teljes gyártási folyamatot lefedő járműgyárrá.

Az Audi Hungaria fő működési területei: Motorgyártás l Járműgyártás l  Műszaki fejlesztés l  Minőségbiztosítás l Szerszámgyár l Információmenedzsment

Az Audi Hungaria a Széchenyi István Egyetemmel szorosan együttműködve alakította ki a duális felsőfokú képzést.

A nemzetközi környezetben elsajátítható korszerű szakmai ismeretek, valamint rendszeres teljesítményértékelés mellett a vállalatnál tanulmányaid ideje alatt tapasztalt mentor segíti munkádat, illetve a teljes képzési időre vonatkozóan elvégzett munkádért ösztöndíjban részesülsz.

Részletes cégismertetőnket megtalálod IDE kattintva!

Bővebb információ: www.audi.hu/dualis