Képzésekkel, felvételi eljárással kapcsolatban:

Email: felveteli@sze.hu

Telefon: +36 70 646 3106 ;  +36 70 646 3108

Időpontfoglalás tanácsadásra

Szakirányú továbbképzésekkel, tanfolyamokkal kapcsolatban keresse az adott képzés leírásában található kapcsolattartót vagy a Felnőttképzési Központot!

BOOK-KANJ RÁNK gyerekegyetem TEMATIKUS NAPOK

Felvételi előkészítő képzés neve

Képzési díj

Képzési idő (félév)

Irányszám

Képzés helye

BOOK-KANJ RÁNK gyerekegyetem- Tematikus napok

(amennyiben a szülő/nagyszülő SZE munkatárs és szakszervezeti tag)

(amennyiben a szülő/nagyszülő SZE munkatárs és nem szakszervezeti tag)

(amennyiben a szülő/nagyszülő nem SZE munkatárs)

25 Fő

Győr

Képzés célja:

A Széchenyi István Egyetem családbarát törekvéseihez igazodva, az Egyetemi Könyvtár és Levéltár az FDSZ SZE Intézményi Szervezete együttműködésével 2020 nyarán indult az első Book-kanj ránk hét általános iskolás gyerekek részére.

Célunk, hogy az egyetemi dolgozók gyermekeinek felügyeletét segítve interaktív órákkal, játékos formában hozzuk közel a különféle tudományok világát, a tanuláshoz szükséges kompetenciákat fejlesszük és megismertessük a Széchenyi István Egyetem különleges és színes képzési palettáját, az egyetemi élet sokszínűségét. Mindezt kézműves- és sportfoglalkozásokkal tarkítva, élményekre, aktivitásra alapozva. A foglalkozásokat az Egyetemi Könyvtár és Levéltár munkatársai, valamint egyetemi oktatók tartják. A program felépítése az igazi egyetemi hallgatók napirendjéhez hasonló.

A kurzus végén a gyerekek diplomát kapnak. A „diploma” megszerzéséhez azonban nem kell a gyerekeknek vizsgázni, csak aktívan, nyitottan részt venni az egy hetes foglalkozásokon, a diploma megszerzésével a gyerekek kredit pontot is gyűjthetnek, amit a később a „nagy” egyetemista évei alatt érvényesíthetnek.

A 2023-as BOOK-KANJ RÁNK gyerekegyetem - tematikus napok kiemelt témája: a környezetvédelem, a fenntarthatóság és a helyi értékek - Győr városa és az Egyetem - megismerése

SZErezz élményt és diplomát a Gyerekegyetemen!

Célcsoport:

6-12 éves gyerekek

Ár:

• 28.000 Ft (amennyiben a szülő/nagyszülő SZE munkatárs és szakszervezeti tag)
  • 35.000 Ft (amennyiben a szülő/nagyszülő SZE munkatárs és nem szakszervezeti tag)
  • 42.000 Ft (amennyiben a szülő/nagyszülő nem SZE munkatárs)

Az árak napi háromszori étkezést tartalmaznak (tízórai gyümölcsöt, meleg ebédet* és uzsonnát)

*Az ételallergiás gyermekek étkeztetését nem tudjuk vállalni, de lehetőséget biztosítunk, hogy a táborozó az otthonról hozott ételt fogyaszthassa.

A résztvevők és eredményeik nyilvántartása: Neptun rendszerben történik

A Széchenyi István Egyetem

• a képzés elvégzéséről oklevelet,
  • eredményeiről igazolást állít ki.

Kapcsolattartó: Tóth Csilla +36 30 0816889, Tóthné Marek Eszter

E-mail: toth.csilla@sze.hu, mareke@sze.hu

web: https://lib.sze.hu/book-kanj-rank-tematikus-napok-es-gyermekfelugyelet

Tel: +36 96 503 441