Mesterszak ügyintézők

2019. ÁLTALÁNOS FELVÉTELI ELJÁRÁSBAN A MESTER KÉPZÉSEKKEL FOGLALKOZÓ ÜGYINTÉZŐK ELÉRHETŐSÉGEI

KarSzakÜgyintéző neveÜgyintéző telefonszámaÜgyintéző
e-mail címe
AK Emberi erőforrás tanácsadó Hamuthné Mesterházy Anita  +36 96 516-743 mesterhazy.anita@sze.hu
AK Kulturális mediáció Lencse Ildikó  +36 (96) 516-786 lencse.ildiko@sze.hu
AK Közösségi és civil tanulmányok
ESK Rekreáció
AHJK Járműmérnöki (magyar, angol és német) - nappali Kovács-Foki Gabriella  +36 (96) 613-585 foki.gabriella@sze.hu
AHJK Járműmérnöki (magyar, angol és német) - levelező Bognár Melinda  +36 (96) 613-584 bognar.melinda@sze.hu
AHJK Logisztikai mérnöki  Mónus Eszter  +36 (96) 613-535 monus.eszter@sze.hu
AHJK Műszaki menedzser Kaufer Alexandra +36 (96) 613-583 kaufer.alexandra@sze.hu
DFK Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási Kovács Anita Ilona + 36 (96) 613-629 kovacs.anita.ilona@sze.hu
ÉÉKK Építész (angol és magyar nyelven) Szalayné Hegyi Lívia +36 (96) 613-587 szalayne.hegyi.livia@sze.hu
ÉÉKK Infrastruktúra-építőmérnöki Nagy Csilla  +36 (96) 613-636 nagy.csilla@sze.hu
ÉÉKK Szerkezet-építőmérnöki Szalayné Hegyi Lívia +36 (96) 613-587 szalayne.hegyi.livia@sze.hu
GIVK Gazdaságinformatikus Kaufer Tiborné +36 (96) 503-409 kauferne@sze.hu
GIVK Gépészmérnöki  Horváth Enikő +36 (96) 613-588 heniko@sze.hu
GIVK Mechatronikai mérnöki Kaufer Alexandra +36 (96) 613-583 kaufer.alexandra@sze.hu
GIVK Mérnökinformatikus Himáné Nagy Erika +36 (96) 613-651 himane.nagy.erika@sze.hu
GIVK Tanári (2 és 4 félév mérnöktanár) Horváth Enikő +36 (96) 613-588 heniko@sze.hu
GIVK Villamosmérnöki  Kaufer Tiborné +36 (96) 503-409 kauferne@sze.hu
GK Ellátásilánc-menedzsment (magyar és angol nyelven) Huszár Noémi +36 (96) 503-422 huszar.noemi@sze.hu
GK Marketing (magyar és angol nyelven) Csizmazia Sándorné +36 (96) 613-586 csizi@sze.hu
GK Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás (magyar és angol nyelven)
GK Regionális és környezeti gazdaságtan
GK Vezetés és szervezés Fehér Anikó +36 (96) 613-528 feher.aniko@sze.hu
GK Turizmus-menedzsment Fehér Anikó +36 (96) 613-528 feher.aniko@sze.hu
MÉK  Tanári (2 és 4 félév agrárgmérnöktanár) Vitinger Nikoletta +36 (96) 566-607 vitinger.nikoletta@sze.hu
MÉK Állattenyésztő mérnöki
MÉK Élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnöki
MÉK Környezetgazdálkodási agrármérnöki
MÉK Mezőgazdasági biotechnológus
MÉK Mezőgazdasági vízgazdálkodási mérnöki
MÉK Növényorvosi
MÉK Vidékfejlesztési agrármérnöki

MUK
Klasszikus hangszerművész Takácsné Struhár Mónika +36 (96) 613-650 struhar@sze.hu
Karmester (fúvós zenekari karnagy)
Tanári [zeneművésztanár)
Tanári [zenetanár]