Mesterszak ügyintézők

2022 keresztféléves felvételi eljárásban a MESTER képzésekkel foglalkozó ügyintézők elérhetőségei
Kar Szak ügyintéző neve ügyintéző telefonszáma ügyintéző e-mail címe
AK Emberi erőforrás tanácsadó Hamuthné Mesterházy Anita +36 96 516-743 mesterhazy.anita@sze.hu
AK Kulturális mediáció Varga Krisztina  +36 (96) 516-786 varga.krisztina@sze.hu
AHJK Járműmérnöki (magyar, angol és német) - nappali Muizer Rita +36 (96) 613-587 muizer.rita@sze.hu
AHJK Járműmérnöki - levelező Mészárosné Máté Bernadett +36 (96) 503-437 meszarosne.mate.bernadett.julia@sze.hu
AHJK Logisztikai mérnöki  Bognár Melinda  +36 (96) 613-584 bognar.melinda@sze.hu
AHJK Műszaki menedzser Takács-Kaufer Alexandra +36 (96) 613-583 kaufer.alexandra@sze.hu
ÉÉKK Közlekedésmérnöki Szalayné Hegyi Lívia  +36 (96) 613-587 szalayne.hegyi.livia@sze.hu
GIVK Gazdaságinformatikus (angol, magyar) Kaufer Tiborné +36 (96) 503-409 kauferne@sze.hu
GIVK Gépészmérnöki  Horváth Barbara +36 (96) 613-668 horvath.barbara@sze.hu
GIVK Mechatronikai mérnöki Takács-Kaufer Alexandra +36 (96) 613-583 kaufer.alexandra@sze.hu
GIVK Mérnökinformatikus Katona Friderika +36 (96) 613-636 katona.friderika@sze.hu
GIVK Villamosmérnöki  Kaufer Tiborné +36 (96) 503-409 kauferne@sze.hu
GK Ellátásilánc-menedzsment (magyar és angol nyelven) Huszár Noémi +36 (96) 503-422 huszar.noemi@sze.hu
GK Marketing (magyar és angol nyelven) Csizmazia Sándorné +36 (96) 613-586 csizi@sze.hu
GK Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás (magyar és angol nyelven)
GK Regionális és környezeti gazdaságtan
GK Turizmus-menedzsment Gottvald Anita +36 (96) 503-412 gottvald.anita@sze.hu
GK Vezetés és szervezés
MÉK Állattenyésztő mérnöki Vitinger Nikoletta +36 (96) 566-607 vitinger.nikoletta@sze.hu
MÉK Élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnöki
MÉK Környezetgazdálkodási agrármérnöki
MÉK Mezőgazdasági biotechnológus
MÉK Mezőgazdasági vízgazdálkodási mérnöki
MÉK Növényorvosi
MÉK Vidékfejlesztési agrármérnöki

Egyetemi podcast

Kapcsolat


Képzésekkel, felvételi eljárással kapcsolatban:

Hétköznap: 9:00 és 13:00 között

+36 96 613 610
+36 70 646 3106
+36 70 646 3108

Email: felveteli@sze.hu

 


Szakirányú továbbképzésekkel, tanfolyamokkal kapcsolatban keresse az adott képzés leírásában található kapcsolattartót vagy a Felnőttképzési Központot!